TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Eşya Depolama

Firmamız eşyalarınızın taşınmasının dışında eşyalarınıza ilişkin özel ihtiyaçlarınıza odaklı da geniş kapsamda bir hizmet yelpazesine sahiptir. Bu çerçevede çok uzun süredir başkent Ankara’da evinizdeki fazla eşyalarınızı güvenle muhafaza etmenize yardımcı olacak Ankara eşya depolama hizmetleri sunuyoruz. Özel olarak dizayn edilen Ankara’nın farklı lokasyonlarındaki depolarımızda, her bir eşyanız için güvenli muhafaza koşulları sağlamaktayız. Özellikle evinizde fazlalık durumda olan kullanmadığınız eşyalarınızı atıl durumdan çıkartarak, en uygun saklama koşullarında muhafaza ediyoruz. Bu şekilde kullanmadığınız eşyalarınızın evinizde gereksiz yer kaplamasının önüne geçiyoruz ve eşyalarınızın saklama koşullarında yaşadığınız sorunları ortadan kaldırıyoruz. Bu sayede eşyalarınızı koyacak yer bulamamanız nedeniyle eşyalarınızı tahrip olması gibi mağduriyet oluşturucu durumlarla da karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz.

Ankara Sigortalı Eşya Depolama

Ankara Eşya depolama hizmetlerimizi yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak sunmaktayız. Özellikle de eşyalarınızın çalınma, tahrip olma gibi olumsuz durumlara karşı güçlü bir şekilde koruma altında olmasını sağlayacak altyapıya sahibiz. Bu sayede kullanmadığınız eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız Yavuz Nakliyat firmamızın eşya depolama hizmetlerine başvuruda bulunabilirsiniz. Eşyalarınız için depolarımızda aldığımız güvenlik önlemlerine olan güvenimiz doğrultusunda sizlere sigorta desteği de sunmaktayız. Bu kapsamda evinizden veya ofisinizden aldığımız eşyalarınız bu andan itibaren firmamız sorumluluğu altına girer. Bu süreçten itibaren eşyalarınızın muhafaza süresi sonunda yeniden size teslim edilene kadar olan süreçte firmamızın sigortası kapsamında bulunur. Bu şekilde eşyalarınızın firmamız sorumluluğunda olduğu süreçte yaşanabilecek olumsuzlukların size mağduriyet teşkil etmesinin önüne geçiyoruz.

Güvenlikli Ankara Eşya Depolama Hizmeti

Evinizde veya ofisinizde kullanmadığınız eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilmeniz için firmamız Yavuz Nakliyat, sizlere en yüksek güvenlik koşullarını sağlamaktadır. Özellikle de eşyalarınızın muhafaza koşullarında hem fiziksel hem de çevresel faktörlere karşı güvenliğinin sağlanabilmesi için modern teknolojiden yararlanıyoruz. Bunun için tüm depolarımızda yeni nesil güvenlik kamerası sistemleri ile gözetim gerçekleştiriyoruz. Ayrıca eşyalarınız size özel olan odalar içerisinde muhafaza edilir. Bu odalarda eşyalarınızın tahrip olmasına neden olmayacak havalandırma ve iklimlendirme koşulları sağlamaktayız. Bununla birlikte Ankara eşya depolama için fiziki güvenliğe yönelik deneyimli ve uzman güvenlik görevlilerimiz ile dışarıdan gelebilecek tehditlere karşı 7/24 güvenliği en üst seviyede tutmaktayız.