TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Parça Eşya Taşımacılığı

Profesyonel nakliyat hizmetleri ile artık eşyaların zarar görmediği, daha planlı ve daha kaliteli koşullarda evinizi taşıyabilirsiniz. Ancak evden eve nakliyat hizmetleri geniş yelpazedeki hizmet kapsamları ile az sayıda eşyanızın olması durumunda gereksiz ciddi maliyetlerle karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Özellikle başkent Ankara gibi bir metropolde uzun yıllardır nakliyat sektöründe bu konuda ciddi sorunlar yaşandığının bilincindeyiz. Maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip olan firmamız Yavuz Nakliyat, bu sorunları ortadan kaldırmak ve daha iyi hizmet verebilmek adına Ankara parça eşya taşıma hizmetleri sunmaktayız. Parça eşya taşımacılığı hizmetlerimiz ile az sayıdaki eşyalarınızı profesyonel nakliye hizmet standartlarından ödün vermeden hem güvenli hem de kaliteli bir şekilde taşıyabilmekteyiz.

Ankara Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

1+1 bir evde oturuyor ya da daha büyük evde oturuyor ancak çok az sayıda eşyanız bulunuyor ise tam kapasiteli bir evden eve nakliyat hizmetine gereksiz ödeme yapmak durumunda kalmamanızı hedeflemekteyiz. Bunun için başkent Ankara’da şehir içi yapacağınız taşınma işlemlerinizde az sayıda eşyanız bulunuyor ise diğer müşterilerimiz ile eşyalarınızı aynı araçta taşımaktayız. Özel olarak dizayn ettiğimiz Ankara parça eşya taşıma nakliye araçlarımızda diğer müşterilerimizin eşyalarıyla karışmadan, eşyalarınızı taşıyoruz. Bu şekilde az sayıdaki eşyalarınız için büyük nakliye aracı için ödeme yapmak durumunda kalmıyorsunuz. Eşyalarınızı güzergah önceliklerine göre evinizden yine uzman taşıma personellerimizle teslim alıyor ve yine güzergah önceliğine göre yeni evinize teslim ediyoruz.

Ankara Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Evinizi taşımak istiyorsunuz ancak az sayıdaki eşyalarınız için tam kapasiteli bir evden eve nakliyat hizmeti ödemesi yapmak istemiyorsanız firmamız Yavuz Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü başkent Ankara’dan Türkiye’nin tüm illerine Ankara parça eşya taşıma hizmetleri veriyoruz. Bu şekilde aynı güzergahta olan müşterilerimizin eşyalarını aynı nakliye aracında taşıyoruz. Bu şekilde daha düşük maliyetleri kesinlikle hizmet kalitesinden ödün vermeden sizlere sunabiliyoruz. Araçlarımız özel olarak dizayn edildiğinden eşyalarınızın karışması veya kaybolması gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca eşyalarınızı tıpkı standart evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi eşya paketleme ve nakliyat sigortası gibi uygulamalara tabi tutuyoruz.