TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Hakkımızda

Yeni bir eve veya ofise taşınmak, yeni başlangıçlar için iyi bir yaklaşım olsa da beraberinde getirdiği ağır iş yükü ve ciddi güvenlik riskleri oldukça meşakkatli bir işlem olmasına neden oluyor. Özellikle başkent Ankara gibi kalabalık ve büyük bir şehirde bu işlemin gerçekleştirilmeye çalışması bahsi geçen hususların katlanarak daha da zorlu bir duruma gelmesine neden oluyor. Yavuz Nakliyat olarak uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz başkent Ankara’da bireysel ve kurumsal müşterilerimizin bu zorluklarla karşı karşıya kalmayacağı bir taşınma gerçekleştirebilmelerine yardımcı olmaktayız. Kurulduğumuz  uzun yıllardan bu yana her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti anlayışımızla hem bireysel hem de kurumsal alanda en iyi çözümleri sunabilmekteyiz. Ankara Evden eve nakliyat işlemlerinde uluslararası nakliye standartlarından faydalanabilmenize yardımcı olmaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma söz konusu olduğunda taşınacak eşyaların sadece maddi değerleri göz önünde bulundurulur. Ancak Yavuz Nakliyat olarak bizler, taşıyacağımız eşyalarınızın manevi değerlerinin de olduğunu ve hatta pek çok noktada maddi değerine göre çok daha fazla önem taşıdığının bilincindeyiz. Bu sebeple Ankara evden eve nakliyat hizmetlerimiz dahilinde eşyalarınızı taşırken, tıpkı kendi eşyalarımızı taşırken gösterdiğimiz hassasiyet ve özenle işlemleri yerine getirmekteyiz. Böylelikle siz değerli Ankaralıların evinizdeki eşyaların taşınması sürecinde kesinlikle eşyalarınızın güvenliğinden endişe duymamanızı sağlayabilmekteyiz. Bunun için en modern teknolojileri kullanırken, kaliteden ödün vermediğimiz ekonomik fiyatlandırmalar uygulamaktayız.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara genelinde hem şehir içi hem de şehirler arası Ankara evden eve nakliyat ve yanı sıra ofis taşıma gibi tüm işlem ihtiyaçlarınız için profesyonel standartlarda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ankara’da uzun yıllardır sunduğumuz evden eve nakliyat hizmetlerimiz çerçevesinde şehirdeki yapılaşma özellikleri konusunda da tecrübe sahibiyiz. Böylelikle ev veya ofisinizi taşıma noktasında karşı karşıya kalabileceğiniz size özel sorunlar ve ihtiyaçlar konusunda en süratli şekilde özel çözümler geliştirebilme potansiyeline sahibiz. Bunun için tüm taşıma personellerimiz düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirmektedir. Böylelikle en yeni gelişmelerden haberdar olarak, ihtiyaçlarınıza göre hareket edebilmektedirler. Bununla birlikte en gelişmiş nakliye teknolojilerini de siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde aktif biçimde değerlendirmekteyiz.