TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Eşya Paketleme

Evden eve nakliyat hizmetlerinde eşyaların taşınması sürecinde eşya güvenliğinin sağlanması kesinlikle birinci öncelik olmalıdır. Kurumsal hizmet anlayışı dahilinde eşyaların fiziksel güvenliğinin sağlanmadan gerçekleştirilecek taşıma işlemleri çok ciddi mağduriyetlerin yaşanmasına neden olur. Yavuz Nakliyat olarak başkent Ankara’da verdiğimiz nakliyat hizmetlerinde kesinlikle böyle durumlarla muhatap olmamanız için özel bir hassasiyet gösteriyoruz. Bu kapsamda evden eve nakliyat hizmetlerimize ek olarak eşya paketleme çözümleri de sunuyoruz. Eşya paketlemeyle her bir eşyanızın en uygun güvenlik önlemleri altında taşınarak, dışarıdan gelebilecek her türlü olumsuz etkenden dinamik biçimde koruma altında olmasını sağlayabiliyoruz. Taşıyacağımız her bir eşya için özel olarka paketleme malzemeleri ile paketleme gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli Ambalajlama Malzemeleri

Eşyalarınızı paketleme sürecinde her zaman yüksek kalite standartlarına sahip olan ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Eşyalarınızı taşırken düşme, çarpma, üzerine baskı uygulanması, ıslanması veya kirlenmesi gibi tüm olumsuz etkenlere karşı koruma altında olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden Yavuz Nakliyat olarak her bir evden eve nakliyat hizmetimize ek olarak eşya paketleme desteği veriyoruz. Eşyalarınızın niteliklerine, ağırlıklarına, boyutlarına ve şekillerine uygun olan ambalajlama malzemeleri ile paketlemesini yapıyoruz. Uzman personellerimiz tarafından eşyalarınızın paketlenmesi sürecinde ambalajlama işlemleri en uygun koşullarda yapılır. Bu şekilde uygun olmaya ambalajlama malzemelerinin eşyalarınızın güvenliğinde oluşturabileceği zafiyetleri de ortadan kaldırabilmekteyiz.

Ücretsiz Ankara Ekspertiz Hizmeti

 Evren Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarınızı taşımak için özel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Profesyonel eşya paketleme hizmetlerimiz kapsamında beyaz eşya, mobilya, kıyafet ve tekstil ürünleri ile daha spesifik eşyalarınız için en uygun olan ve yüksek kalite standartlarına sahip olan ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimizin eşyalarının her türlü hasara karşı koruma altında olmasını sağlıyoruz. Ayrıca bu hizmet yaklaşımımız ile eşyalarınızı firmamıza emanet ederken, kesinlikle hiçbir şüphe duymamanızı da güvence ediyoruz. Evinizi taşımak durumunda kaldığınızda profesyonel eşya paketleme işleminden yararlanmak üzere Ankara evden eve nakliyat firmamız Evren Nakliyat’ın müşteri destek hattına başvuruda bulunabilirsiniz. Haftanın her günü 24 saat kesintisiz destek veren müşteri hizmetlerimizden ekspertiz randevusunu kolayca oluşturabilirsiniz.