TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Sigortalı Nakliyat

Kurumsallaşan evden eve nakliyat sektörü öncesi döneminde ev eşyalarının taşınması mutlaka zayiatın ortaya çıkmasına neden oluyordu. Bu durumda her bir taşınmada çok sayıda eşyanın kaybedilmesine ve zarar görmesine neden oluyordu. Böyle bir durumun oluşturduğu maddi zararların yanı sıra manevi zararlar nedeni ile ev taşıma oldukça stresli bir süreç teşkil ediyordu. Ancak Yavuz Nakliyat olarak kurumsal ve profesyonel nakliyat sektöründe profesyonel çözümler sunuyoruz. Özellikle de eşyalarınızın hiçbir koşulda zarar görmeyeceği bir taşınma sürecinden yararlanabilmeniz için profesyonel ve Ankara sigortalı nakliyat çözümleri sunuyoruz. Tüm eşyalarınızı nakliyat hizmetlerimiz süresince etkin biçimde sigorta kapsamı altına alıyoruz. Dolayısıyla aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi durumunda dahi mağduriyetinizin söz konusu olmaması için sigortamız devreye giriyor.

Ankara Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Evinizi taşımak durumunda kalmanız halinde evden eve nakliyat firması seçimi sırasında mutlaka dikkatli ve hassas bir şekilde hareket etmelisiniz. Bazı önceliklere önem göstererek hiçbir sorun yaşamayacağınız ve son derece ekonomik olacak bir taşınma gerçekleştirebilirsiniz. Bu önceliklerin başında da tabii ki nakliyat hizmetlerinin sigortalı olup, olmadığı gelmektedir. Yavuz Nakliyat olarak başkent Ankara’da uzun yıllardır Ankara sigortalı nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Bu şekilde eşyalarınızın taşınma süresince firmamız sorumluluğu altında olmasını sağlıyoruz. Eğer taşıma sırasında aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınızda tahribat veya kayıp meydana gelir ise mağduriyet yaşamamanız için sigortamız devreye girer. Nakliyat sigortamız kapsamında her bir eşyanızı kayıt altına alarak, sigorta dahilinde olmasını sağlıyoruz.

Ankara Ücretsiz Nakliyat

Yavuz Nakliyat olarak, başkent Ankara’da uzun yıllardır sunduğumuz Ankara sigortalı nakliyat hizmetlerimizde her bir eşyanızı sigorta kapsamına almaya özen gösteriyoruz. Bu nedenle de söylemler üzerinden eşyalarınızı sigortalamak yerine profesyonel bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bunun için siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Uzman eksperlerimiz evinize kadar gelerek, taşınmasını istediğiniz tüm eşyalarınızı kayıt altına almaktadır. Bu incelemeler çerçevesinde hazırlanan ekspertiz raporunda yer verilen her bir eşyanız yasal güvence altına alınmaktadır. Ayrıca profesyonel ve kurumsal sigortalı nakliyat hizmetlerimizi evden eve nakliyat sözleşmesi ile de resmiyet kazandırmaktayız.