TELEFON NUMARALARIMIZ

0312 332 14 23 / 0532 408 72 60

Ofis Taşımacılığı

Ofis gibi kurumsal alanlara yönelik yapılan taşıma işlemlerinin programlı ve planlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Standart çalışmaların gerçekleştirildiği ofislerde çalışmanın uzun süreler aksamaya uğramasının önüne geçilmesi ofis taşıma uygulamaları için en temel kriterlerden birisi konumunda bulunuyor. Özellikle de ofislerde çalışmaların aksamaya uğramasına yol açmayacak biçimde taşıma sürecinin yönetilebilmesi için sektörel deneyim ve uzmanlığa ihtiyaç bulunur. Başkent olması ile Türkiye’de kurumsallığın önemli merkezlerinden birisi olan Ankara’da Yavuz Nakliyat olarak profesyonel Ankara ofis taşımacılığı hizmetleri ile bu konudaki ihtiyaç ve taleplere yanıt veriyoruz. Uzman kadromuzun sektörel tecrübesi ve modern teknolojiyle uyumlu nakliye altyapımız ile ofisler için taşıma işlemlerini en hassas şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sigortalı Ankara Ofis Taşımacılığı

Kurumsal çalışmalar nezdinde meydana gelen önemli değişiklik gereklilikleri ofis taşımayı gerektirebiliyor. Kurulu bir yapının mevcut olduğu ofisler için taşınma gibi köklü bir işlem oldukça meşakkatli ve hassas bir sürece eşlik eder. Firmamız Yavuz Nakliyat, başkent Ankara’da kurum ve kuruluşların ofis taşıma sürecini en hızlı şekilde atlatabilmelerine yardımcı oluyor. Profesyonel Ankara ofis taşımacılığı hizmetlerimizde sigorta desteği de sunuyoruz. Ofislerde kullanılan ofis teknolojileri, ofis mobilyaları ve hizmet sektörüne göre değişkenlik gösteren spesifik ürün ve eşyaların yasal güvence altına alınarak, taşımasını gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde kurumsal müşterilerimizin taşıma işlemlerimize bağlı meydana gelebilecek sorunlardan mütevellit herhangi bir mağduriyetle karşı karşıya kalmamasını sağlamaktayız.

Ankara Ofis Taşıma Ücretsiz Ekspertiz

Ankara’da kurumsal müşterilerimizin ofislerinin taşınması sürecinde hassas işlemler gerçekleştirmekteyiz. Özellikle ofis çalışma programına göre ofis taşıma sürecini programlamaktayız. Böylelikle ofisteki çalışma verimliliğinde meydana gelebilecek kayıpların en minimal seviyede tutulmasını sağlayabilmekteyiz. Uzman kadromuzda bulunan eksperlerimiz tarafından Ankara ofis taşımacılığı hizmetlerimiz öncesinde ofislerde ön incelemeler gerçekleştirmekteyiz. Eksperlerimizce yapılan ekspertiz çalışmalarında ofiste taşınması istenen eşyalar, ofisin bulunduğu kat ve lokasyon özellikleri, güzergah detayları ve yeni ofis kat ve lokasyon özellikleri gibi detaylar kayıt altına alınıyor. Bu doğrultuda hazırlanan ekspertiz raporuna en uygun olan ofis taşıma programlamasını yaparak, uygulama sırasında hiçbir sürprizle karşı karşıya kalınmayacak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Ankara genelinde hem şehir içi hem de şehirler arası ofis taşıma hizmeti ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.